Hizmetlerimiz

Pleksi Pleksiglas Döküm akrilik levha, polimetilmetakrilat esaslı termoplastik bir malzemedir. Döküm tekniği ile 2 mm den 40 mm kalınlığa kadar, çeşitli tercihlerde renksiz, şeffaf renkli ve opak olarak üretilir.Pleksi Klasik cama göre darbelere karşı 6 kat daha dayanıklıdır.

All/  Broşürlük ve Standlar (pleksiglas)/  Cnc Router Kesim/  Döner Kartlık/  Lazer Kesim/  LGP Panel/  Pleksi Görsel Uygulamalar/  Pleksi Özel İmalat/  Pleksi Yönlendirme/  Pleksiglas Kürsüler/  Pleksiglas Tabelalar

EZGİ REKLAM ; yöneltme , bilgi verme, tanıtma, işlemler için, genellikle dış mekan ( bina, yol, açık alan vs. ) kapalı alanlarda, iç mekan tanıtım veya belli kalıplar halinde monte edilerek kurulan platformalara tabela denir.

Tanımdan da anlaşılacağı gibi reklam, kurumların veya işyerlerin ister ticari, olsun ister kamu hizmeti amaçlı olsun insanların dikkatini çekmek ve belli bilgileri onlara kabul ettirilmiş etmek amacıyla kuruludur. Tabela özellikle dış mekanda çok zengin kullanım alanları olmasından ve herkesin  görebilmesinden dolayı geniş bir yelpazeye sahiptir.

Bir tabela, kullanılacak amaca ve mekana göre istenilen boyutlarlarda,renklerde ve biçimde olabilir. Önceden tek kalıp, el yazmasıyla başlayan tabela sektörü günümüzde ilerleyen teknoloji ve yaratıcı reklam fikirleri sayesinde canlı bir sektör haline gelmiştir. Bugün tabelasız herhangi bir firma binası görülemeyeceği gibi çeşitli alanlarda kullanılan totem,bilboard tarzı tabela alternatifleri ile bulundukları alanların dışında da daha özgür reklam yapabilmektedirler.

Pleksi ve pleksiglas özellikleri acısından standlarının kullanıldığı başlıca sektörler olan kozmetik, ilaç, gıda, kuyumculuk, bankacılık gibi alanlara yaptığımız tanıtım çözümleri , tezgah üstü ve masa üstü pleksi stand çözümleri ile uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimizle çalışmak bizim için bir onurdur.

Ezgi Reklam Pleksi ve pleksiglas ürünleriyle Tanıtım Standı, Ürün teşhir Standı, Çekiliş Kutusu, Dilek Kutusu, Promosyon ürünleri, Masaüstü broşürlükler, Masaüstü Menülükler, Eczaneler için İlaç Standı, Kozmetik tester standı, Reklama dayalı her türlü stand çalışması, Kongreler, toplantılar için masaüstü isimlikler yapılmaktadır.