Ezgi Reklam Pleksi Çözümleri

Her geçen yıl tecrübe ve kalitesini arttırarak ve teknolojinin verdiği en yeni imkanları kullanarak sürekli çıtasını yükselterek günümüze ulaşmıştır.

Bizim Hakkımızda

Ezgi Reklam Pleksi

Ezgi pleksi 2006 yılında Serdar ÖZKAYA tarafından kurulmuş olup;

Her geçen yıl tecrübe ve kalitesini arttırarak ve teknolojinin verdiği en yeni imkanları kullanarak sürekli çıtsını yükselterek günümüze ulaşmıştır. Ön koşul olarak müşteri menmuniyeti baz alınmıştır.

Pleksiglas ürünler,lazer kesim, gravür ve markalama sistemlerinin kullanıldığı  başlıca sektörler olan kozmetik, ilaç, gıda, kuyumculuk, bankacılık ,aydınlatma,plastik,savunma sanayii vb. sektörlere  yaptığımız tanıtım,imalat ve üretim çözümleri ile ismini duyurmuştur.  Profosyonel kadrosu ve profosyonel makina parkı ile siz değerli müşterilerimize çözümler sunmak sizlerle  çalışmak bizim için bir onurdur.

Ezgi Pleksi Tanıtım Standı, Ürün teşhir Standı, Çekiliş Kutusu, Dilek Kutusu,aydınlatma ürünleri Promosyon ürünleri, Masaüstü broşürlükler, Menülükler, Eczaneler için İlaç Standı,

reklam ürünleri ve mimari yönlendirme ürünleri Kozmetik tester standı, Reklama dayalı her türlü stand çalışması, Kongreler, toplantılar için masaüstü isimlikler yapmaktadır.

Aynı zamanda Siz değerli müşterilerimize fason kesim ve üretim hizmetide vermekteyiz.

  Pleksi
  Pleksi Glas
  Reklam Tabela Hizmetleri
  Lazer Kesim
  cnc router kesim